סקרים משפטיים

דיני עונשין, המבחן - נכון לעכשיו, המבחן הוא עם חומר סגור. מותר יהיה להכניס את החוק.האם את/ה מעדיף/ה שיהיה חומר סגור או פתוח:

סטודנטים כותבים

לימודי עריכת דין בתחום המשפחה ובדגש על גירושין.

רבים מגיעים לרגע הזה אחרי הצבא בו הם מתלבטים מה ללמוד ואיפה ללמוד, איזו קריירה לפתח ולאיזה כיוון הם רוצים ללכת בחיים.

לימודי משפטים

עולם המשפט הוא עולם מרתק המאפשר לפתח קריירה מלאה ומגוונת. מי שבוחר בלימודי משפט יודע שהוא אינו עושה בחירה מקרית שמטרתה השגת תואר ראשון בלבד. סטודנט למשפטים הוא עורך דין לעתיד.

דין גרמני - תחומי טיפול

הצטרפותה של גרמניה לגוש היורו הובילה רבים לממש את אזרחותם הגרמנית. אין מדובר רק באפשרויות עבודה במדינה עצמה, אלא בעובדה אזרחות גרמנית מעניקה אפשרות לעבוד באופן חוקי בכל מדינה החברה בגוש היורו.

מידע על כלא 6 - כלא צבאי

כלא 6 הוא כלא בו כלואים אסירים שביצעו עבירות שונות במסגרת הצבאית ביניהם חיילים, קצינים ואנשי קבע. כלא 6 ממוקם באזור עתלית ליד בית אורן ובסמוך לכלא האזרחי כרמל.

צו ירושה ומימוש העיזבון

על פי חוק הירושה, עזבונו של מנוח שנפטר יכול להתחלק בשתי צורות. אם המנוח ניסח צוואה מסודרת והשאיר אחריו את הוראותיו המדויקות, יחולק עזבונו בדיוק על פי הוראות אלו.

באילו תחומים מתמחים עורכי דין פליליים?

ישנם תחומי התמחות רבים מאוד בהם עוסקים עורכי דין פליליים.

השירותים של עורך דין פלילי

שירותיו של עורך דין פלילי, הם רבים ומגוונים, אך בכל מקרה בו חשוד מובא לחקירה בגין חשד כל שהוא לפלילים, חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי אשר ייעץ לחשוד כיצד לנהוג במהלך החקירה ויידע אותו על זכויותיו ה

הכל על תמלול משפטי

לימודי תואר ראשון למשפטים מחייבים לעיתים קרובות היכרות עם שירותי תמלול משפטי. מה מאפיין את השירות הזה וכיצד סטודנטים יכולים לנצל אותו על הצד הטוב ביותר?

עורך דין דיני משפחה

מחפשים עורך דין בתחום דיני המשפחה? בכתבה הבאה כל המידע הדרוש אודות עורך דין דיני משפחה.

לימודי עריכת הדין הפלילי

תפקידו של המשפט הפלילי הוא למעשה להרתיע ולהעניש אזרחים אשר הועמדו לדין בשל התנהגות פלילית מסוימת. המדינה מגדירה התנהגות פלילית כמקרים אשר פוגעים בפרט ובהתנהלותו הבטוחה כמו: רצח, גניבה, אונס ועוד.