סקרים משפטיים

דיני עונשין, המבחן - נכון לעכשיו, המבחן הוא עם חומר סגור. מותר יהיה להכניס את החוק.האם את/ה מעדיף/ה שיהיה חומר סגור או פתוח:

חדשות וניוזלטרים

ניוזלטרים, חדשות ועדכונים בתחומי המשפט השונים

שירותי נוטריון במסגרת רילוקיישן

בעידן הגלובאלי בו אנו חיים ומתנהלים, הליכי הרילוקיישן (מעבר בין מדינות שונות לצרכי עבודה) הפכו לנפוצים ושכיחים והם מתקיימים על ידי מאות ישראלים הנדרשים ו/או מעוניינים להעתיק את מקום עבודתם ומגוריהם

לימודי משפטים בתחום פשיטת רגל

משנה לשנה עולה מספר הנרשמים ללימודי משפטים. הרצון והגאווה של האם הטיפוסית לבן או בת העוסקים בעריכת דין, נותרים גבוהים בכל דור.

למה כדאי ללמוד עריכת דין עם התמחות בתעבורה?

עורך דין תעבורה נחשב היום ברחבי הארץ לכזה אשר הביקוש אליו גבוה במיוחד. בייחוד כאשר בוחנים את מספר תאונות הדרכים ניתן להבין מדוע כך המצב.

סוגי צוואות בישראל

חוק הירושה בישראל חוקק בשנת 1965 והוא עוסק בירושות, צוואות ועזבונות.

כל מה שצריך לדעת על מבחני ההסכמה של לשכת עורכי הדין בישראל

מבחני ההסמכה של לשכת עורכי הדין בישראל מתקיימים לצרכי הנפקת רישיון לכל אילו מביניכם המעוניינים לעסוק בתחום עריכת דין.

כל מה שחשוב לדעת על צוואה נוטריונית

חוק הירושה המונהג בישראל מאז שנת 1954 הינו חוק העוסק בירושות, צוואות ועזבונות ומטרתו: הסדרת נושאים משפטיים הקשורים לתחומי עיסוק החוק כגון: מיהם יורשיו של אדם? מהן הצורות לעריכת צוואות?

בחירת עורך דין פלילי

מחפשים עורך דין פלילי? צריכים עצות הקשורות בעניין של בחירת עורך דין פלילי שיסייע לכם לצאת מהמצב אליו נקלעתם?

איך לבחור עורך דין פלילי

אם אתם או אהוביכם נקלעתם למצב מסובך בעל כורכם, אתם חייבים עורך דין פלילי מוסמך, אחד כשזה שמחזיק בידע רב בתחום המשפט הפלילי ועוסק בו תקופה ארוכה. אז שואלים איך לבחור עורך דין פלילי?

כיצד תקדימים משפטיים משפיעים על עורכי דין מתחילים

תקדימים משפטיים: מדוע הם חשובים לחומר הלימוד של עורכי דין ועורכי דין מתחילים? ואיך זה קשור דווקא בעבודה במשרדים מובילים?

כל מה שצריך לדעת על תמלול משפטי

כל הקלטה המהווה ראייה משפטית אמורה להגיע לידיו של השופט באיכות הגבוהה ביותר, וזאת על מנת לאפשר לשופט לשמוע את ההקלטה באופן הברור ביותר.