רשלנות רפואית

עורכי דין רבים אשר מתמחים בתחום דיני נזיקין, מוצאים את עצמם עוסקים לא מעט בתיקים של תביעות בגין רשלנות רפואית. רשלנות רפואית יכולה להתרחש לא מעט פעמים והיא יכולה לפגוע באופן מהותי באדם אשר חווה אותה באופן כלשהו. לא פעם, תביעה לא תשיג לאותו אדם את מה שאיבד בעקבות הרשלנות של הרופא או של בית החולים, אך היא תשיג עבורו פיצויים כספיים שיכולים לסייע לו לחיות את חיוו באופן יותר נוח ולכן, מרבית האנשים אשר חשים כי הם נפגעו בשל רשלנות רפואית כלשהי ניגשים לעורך דין בכדי להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית.

באיזה תחומים ניתן להגיש תביעות בגין רשלנות רפואית

תביעות בגין רשלנות רפואית ניתן להגיש בכל מקרה שבו אדם חש שהוא או קרוביו ממדרגה ראשונה נפגעו באופן כלשהו מהמערכת הרפואית כגון: בית החולים או קופת החולים או מרופא ספציפי. בין אם מדובר ברשלנות הגובלת ברפואת האם והעובר, בין אם מדובר ברשלנות הגובלת בתחום הכירורגי, בתחום האורתופדי בתחום האונקולוגי או בכל תחום אחר, במידה וישנה פגיעה פיזית כלשהי באדם, הוא יכול לתבוע את הגוף הרפואי או את הרופא. רשלנות יכולה להתבטא בלא מעט דברים כגון: שיקול דעת מוטעה של רופא בתהליך טיפולי כלשהו, אבחון לא נכון של מחלה אצל חולה, מומים מהותיים בעובר אשר רופא לא הצליח לראות בבדיקה אשר מטרתה היא לבחון מומים מעין אלו, ניתוח שהאדם לא באמת היה צריך ועוד מגוון סיטואציות שבהן הרופא או בית החולים התרשלו בתפקידם ועקב רשלנות זו, האדם איבד את חיוו, נשאר בעל נכות כלשהי או נפגע בכל בצורה אחרת באופן פיזי.

איזה עורך דין כדאי לבחור לצורך תביעה בגין רשלנות רפואית

המגמה בהגשת תביעות בגין רשלנות רפואית היא להעניק לאדם בסופו של התביעה הזאת, בין אם זה יהיה במסגרת הסדר כלשהו בין בית החולים לאדם ובין אם זה יהיה בעקבות ניצחון במשפט- סכום כסף משמעותי כפיצוי על הפגיעה שנגרמה לו וכמובן על עגמת הנפש ולכן, חשוב מאוד לבחור עורך דין הבקיא בתחום זה, אשר הגיש לא מעט תביעות בגין רשלנות רפואית ותמיד השיג ללקוחותיו את הטוב ביותר בתום תהליך זה.

להרשמה ללימודי משפטים וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים כאן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן